Loading...

Hayat ve Işık

HAGER Özel Tasarım Anahtarlar

TASARIMDA TEKNOLOJİ BİZİM İÇİN BİR YAŞAM FELSEFESİ

2021’in “En İyi Tasarım Ödülü”nün sahibi olan Hager Exclusive özel tasarım anahtarlar ile evinizle olan bağınızı benzersiz kılmak için yüzey, renk ve malzeme kalitesinde muhteşem bir deneyim sunuyor.

Berker by Hager’in projede kullanılan tasarım ödüllü ürünü B.IQ, tek anahtar üzerinden iklimlendirme, aydınlatma, müzik ve jaluzi kontrolünün yanı sıra dört farklı materyalden üretilebilen kusursuz tasarımıyla mekanlarda güçlü duruş sergiliyor.

B.IQ anahtarın buton kısmından aydınlatma senaryoları ve dim fonksiyonları yerine getirilebiliyor, buton kısımları aktif olduğunda anahtarların yan kısımlarında bulunan durum ledlerinden aydınlatmaların açık olup olmadığı da izlenebiliyor. 

Tek anahtar üzerinden iklimlendirme, aydınlatma, müzik ve jaluzi sistemlerinin kontrolünü sağlayan Berker B.IQ, ünlü tasarımcı Peter Schreyer’in estetik dokunuşlarıyla şıklığı ve son teknolojiyi uyum içinde harmanlıyor.

KNX ile uyumlu B.IQ tüm yaşam alanlarının ısısını, alarmını, jaluzi ve müzik sistemlerini yönetmeyi tek anahtarla mümkün kılarken, butonda yer alan led ışık şıklığın tamamlayıcısı oluyor.