Loading...

Hayat ve Kontrol

Hayat tasarım ve teknolojiye dayalı benzersiz ürün ve özelliklerle yaşam alanlarınıza özel akıllı ev deneyimi sunuyor.

Core Dokunmatik Paneller, tüm ev teknolojinizi, aydınlatmayı, iklimi, güvenliği ve daha fazlasını sezgisel olarak birleştirir. Yaşam alanlarınızda kusursuz konforu yaratmak için benzersiz işlevler ve özelliklerle birlikte gelir.

Core Dokunmatik Paneller ile aydınlatma bileşenlerinin tüm fonksiyonlarını kontrol edebilirsiniz.

Farklı teknolojilerle entegrasyon Core Dokunmatik Paneller, yalnızca KNX sistemleriyle aydınlatmayı kontrol etmekle kalmaz, aynı zamanda modbus ve Philips Hue'yu da doğrudan kontrol eder. Bu, evinizde sorunsuz ambiyans kontrolü yaratır.

Rahatınız İçin Her Zaman Doğru Sıcaklık

Core Dokunmatik Paneller, evinizde doğru sıcaklığı sağlamak için kolay ve sezgisel arayüz ile evdeki bütün iklimlendirme sistemine tek noktadan erişmenizi sağlar.

  • Sıcaklık Kontrolü
  • Fan Hız Kontrolü
  • Çalışma Modu Kontrolü

Asansöre evden ulaşın küçük ama sürekli zaman kayıplarının önüne geçin.

Tüm Fonksiyonları Cep Telefonunuzda Kontrol Edin

Core Dokunmatik Paneller, hırsızlık, yangın veya sel gibi durumlarda evinizin güvenliğini sağlar. Entegre girişleri ve KNX Sensörlerini kullanan Core, evinizi her zaman güvende tutacaktır.

Ziyaretçilerinizi Core Dokunmatik Panellerle Karşılayın

Yüksek çözünürlüklü görüntülü aramalarla güçlü iletişimin konforunu yaşayın.

Ziyaretçilerinizi ister evde ister evde olun kristal netliğinde ses ve iki yönlü görüntülü görüşme ile karşılayın.

Cep Telefonunda İnterkom Çağrısı

Her zaman evde, nerede olursan ol...

Core Mobil Uygulaması ile artık ziyaretçilerinizi veya paketlerinizi kaçırmayın. İster evinizde ister dünyanın diğer ucunda olun, Core Mobil Uygulaması ile kapınıza gelen ziyaretçilere anında yanıt verin.

Belirli bir süre içerisinde evinize gelen çağrıya cevap verilmemesi durumunda mobil uygulamanıza görüntülü arama gelir.

Core Mobile App Dashboard, uygulamayı açar açmaz evinizin durumunu görselleştirmek ve cihazlarınızı verimli bir şekilde kontrol etmek için tasarlanmıştır.

Core Mobile, yüzlerce cihazı kontrol etmek üzere tasarlanmıştır, böylece odalardaki cihazlarda gezinebilir ve herhangi bir odadaki cihaz kategorilerine göre kolayca filtreleyebilirsiniz.

Güvenli Uzak Bağlantı

Gelişmiş bulut teknolojileri sayesinde Core Mobile App ile Smart Panel Controller arasındaki tüm şifreler dahil bağlantılar şifrelenir. Gizliliğiniz ve verileriniz güvende ve eviniz bilgisayar korsanlarından korunuyor.

Uzaktan Güvenlik Sistemi Kontrolü

Sensörlerin durumunu görüntüleyebilir ve sistemi uzaktan kurabilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir güvenlik ihlali durumunda da bilgilendirileceksiniz. Şu anda neler olduğunu görmek için gözetleme kameralarını da görüntüleyebilirsiniz.

Yaşam Alanlarınız için Akıllılık ve Şıklık

Core Smart Home'da mükemmel yaşam hayalinizi gerçekleştirmek istiyoruz. Zekamızı kişiselleştirilmiş yaşam deneyiminize adamayı amaçlıyoruz. Zevk duyguları ve yaşayan tutum, eviniz için yenilikçi ürünler yaratmamız için bize ilham veriyor.